Північний район парку нових і високих технологій, місто Пінсян, провінція Цзянсі, Китай

всі категорії
Зв'язатися

+ 86 13387997914

Надішліть нам пошту

[захищено електронною поштою]

ENEN

Додаток і сервіс

Головна> Додаток і сервіс

Бурова установка DT1-14 і навантажувач LWLX-150 в Таджикистані

Час: 2016-07-13 Просмотров: 57

У 2015 році підприємство з видобутку металу в Таджикистані придбало у Siton гусеничну гідравлічну бурову установку DT1-14 (Z1) і навантажувач LWLX-150.

1. Z4
2. LWLX-150

Розріз металевої шахти (свинцево-цинкової шахти) 4.5м×4.5м. У той час, зважаючи на велику частину промислової шахти замовника, Siton досліджував індивідуальне рішення для замовника, щоб покращити ефективність руху візка та знизити вартість використання, стріла гусеничного бурового буріння Jumbo спеціально подовжена , що значно збільшує дальність буріння породи.

3.

За словами сервісного інженера, відрядженого компанією «Ситон» у Таджикистан, робоча споруда вела вогонь по 2 ряди гармат щодня, 2 зміни по черзі, буріння породи триметровою бурильною трубою, глибина буріння 3 м. Оснащений отворами діаметром 2.7 мм і 42 мм, 76 центруючими отворами 4 мм, 76-42 отворами 43 мм (твердий футляр).

А з використанням машини для навантажувача сміття Siton ефективність роботи вища, після фактичних вимірювань і відгуків від клієнтів і нашого обслуговуючого персоналу щомісячний кадровий матеріал досягає понад 150 метрів.

4
5

Цей клієнт є постійним клієнтом Siton і цілком задоволений чудовою роботою бурової установки. У той же час замовник також сказав: «На нашому будівельному майданчику оператор, навчений Siton Machinery, відповідає за земляні роботи машини. З їхньої вмілої роботи та регулярного технічного обслуговування обладнання видно, що Siton — це компанія, що займається апаратним і програмним забезпеченням. Чудова компанія!"

6

Попередній: Jiangxi Siton експортує повний комплект обладнання для підземних розкопок до Бангладеш

Далі: Ні

Гарячі категорії

WhatsApp безпосередньо