Північний район парку нових і високих технологій, місто Пінсян, провінція Цзянсі, Китай

всі категорії
Зв'язатися

+ 86 13387997914

Надішліть нам пошту

[захищено електронною поштою]

ENEN

Додаток і сервіс

Головна> Додаток і сервіс

Jiangxi Siton експортує повний комплект обладнання для підземних розкопок до Бангладеш

Час: 2016-10-17 Просмотров: 68

Після тривалого обмірковування, порівняння, багаторазового комплексного технологічного обміну, обслуговування тощо клієнт із Бангладешу нарешті вирішив придбати 5 комплектів бурових установок DR1-14, 5 комплектів колісних бурових установок LW-80 і 16 комплектів SD-4 Shuttlecar від Siton цього року.

Нещодавно технічні інженери із закордонного відділу SITON забезпечили зворотні візити від дверей до дверей для бангладешських клієнтів. Ділянка тунелю 2.8м*2.8м, ширина колії 600мм. За відгуками технічного інженера, щоб свердлити отвір глибиною 1 м і діаметром 40 мм, потрібно 2.1 хвилина 43 секунд.

Місцеві оператори стверджують, що повний набір обладнання Siton ідеально втілює єдине обслуговування буріння, навантаження та транспортування. Незалежно від того, чи йдеться про бурові установки, навантажувачі для підйому або човники, ними легко керувати, що не тільки значно підвищує ефективність роботи, але й знижує витрати на робочу силу.

У зв'язку з унікальними умовами роботи, обладнання потрібно демонтувати і встановити в підземний колодязь. Пан Пен, інженер відділу післяпродажного обслуговування Siton Machinery, ретельно завершив встановлення та введення в експлуатацію обладнання. Його серйозне та відповідальне ставлення забезпечує успішне виконання роботи, що було оцінено замовниками, а бренд Siton також був одностайно визнаний клієнтами.Попередній: Навантажувач Siton ZWY180 і розпилювач торкретбетону HP3-3015 у Грузії

Далі:Бурова установка DT1-14 і навантажувач LWLX-150 в Таджикистані

Гарячі категорії

WhatsApp безпосередньо