Північний район парку нових і високих технологій, місто Пінсян, провінція Цзянсі, Китай

всі категорії
Зв'язатися

+ 86 13387997914

Надішліть нам пошту

[захищено електронною поштою]

ENEN

Додаток і сервіс

Головна> Додаток і сервіс

Siton ZWY180 Навантажувач навозу та розпилювач торкретбетону HP3-3015 у Грузії

Час: 2022-03-22 Просмотров: 65


Грузія розташована у внутрішній частині Євразії. Це необхідне місце для стародавній Шовковий шлях і сучасний Євразійський коридор. Це також один із перші країни світу, які відреагували та взяли активну участь у спільному будівництво «Поясу, одного шляху». Оскільки Китай вийшов на грузинський ринок, це послідовно взявся за низку проектів, пов’язаних із дорогами, електроенергією вокзалів та міської інфраструктури. Щоб обслуговувати ринок краще та більше Jiangxi Siton створив місцеве відділення в Грузії та околицях районах, з місцевими сервісними інженерами та складом запчастин.


1. шовковий шлях
2


Дорожній тунель Квешеті-Кобі, побудований компанією China Railway Tunnel Group Co., Ltd, загальна довжина 9 кілометрів, дуже сувора з продуктивністю обладнання, через відносно велику геологічну воду в гори.

Підходять два гусеничні навантажувачі ZWY 180 типу Jiangxi Siton Machinery для поверхневих і мілководних робочих середовищ, і наші навантажувачі для відводу можуть безпечно ходити та працювати на мулі та водних поверхнях, що здивувало будівельна партія. Два обприскувачі для торкретування бетону ZTC30 від Siton значно підвищити ефективність роботи. Наразі – третина будівництва хід тунелю завершено, а будівельна партія здалася висока оцінка нашого підземного обладнання. Проводиться друга закупівля зібрано і буде доставлено найближчим часом.


3
4


Бурові установки для скельних опор DS5, що використовуються для шосе F0

Шосе F0 в Грузії було побудовано 16-м інженерним бюро ім Китайська гідроенергетика. Була холодна зима, яка доставляла великі труднощі будівництво та великий виклик для обладнання. Під таким надзвичайно холодом умовах багатофункціональна бурова машина Siton DS5 може стабільно реалізувати механізовані операції, такі як болтові отвори, анкерні отвори та отвори для виявлення на різних висотах і кутах.


F0-1
F0-4


F0-2
F0-3

Розпилювач торкретбетону HP3-3015 для тунелю Rikoti

Тунель Рікоті довжиною 1,750 метрів був укладений Китаєм Проектний відділ будівництва. Фактичний стан складної структури ґрунту а сувора погода – це складність і головна мета всього проекту. Навіть облицювання така особлива робоча ситуація, будівельна сторона потребує як гладкості, так і висока ефективність. Після різних міркувань лідери обирають Siton HP3-3015 машина для розпилення бетону інженерних мостів, яка широко використовується в Китайський ринок. Відтоді як HP3-3015 було введено в експлуатацію, він значно покращив робоче середовище мокрого розпилення тунельного бетону та покращення ефективності. Прийнятий двошаровий метод земляних робіт, а каркас зведений для одного напилення анкера при виїмці котловану близько 0.8 метра. До цього, проектний відділ використовував традиційне вологе розпилення з ручним розпиленням, малоефективне робота була головним болем для клієнтів, а безпека також була проблемою. Після Нова машина для вологого розпилення Siton встановлена, робоча сила зменшена, безпека коефіцієнт покращується, а відсоток відмов усієї машини низький.


Рікоті-1
Рікоті-2


Рікоті-3
Рікоті-4
Рікоті-2.1

Попередній: Установка для анкерного кріплення Siton DS3 і виробнича бурова установка DL2 у Таджикистані

Далі: Jiangxi Siton експортує повний комплект обладнання для підземних розкопок до Бангладеш

Гарячі категорії

WhatsApp безпосередньо